Home / Аналітика світових ринків / Про перспективи долара США та доцільність покупок пари AUDUSD

Про перспективи долара США та доцільність покупок пари AUDUSD

пара AUDUSD

AUDUSD: перспективна технічна картина

Якщо подивитись на денний графік пари AUDUSD, можна побачити, що він генерує цілий ряд перспективних сигналів на покупку. Осцилятор RSI розвернувся в зоні сильної перепроданості. MACD перебуває в екстремальній зоні і не знижується, явно готуючись до розвороту. ADX після досягнення екстремальної зони розвернувся і почав знижуватися, вказуючи на втрату актуальності поточним трендом, що підтверджує і сходження ліній +/- DM. При цьому потенціал угоди становить 600-700 пунктів, що робить її дуже привабливою.

Але не тільки технічні сигнали говорять на користь покупок пари AUDUSD. Поточний фундаментальний фон в цілому сприятливий розвороту низхідної тенденції.

Диференціал процентних ставок на боці австралійського долару

Після того як ФРС знизили ставку до 0%, процентний диференціал став на користь Австралії (поточна ставка 0,5%). Але навіть не позитивний процентний диференціал зараз буде грати на руку австралійському долару, а рішення ФРС запустити друкарський верстат в США на повну і зробити програму кількісного пом’якшення безлімітною. З точки зору економічної теорії це не може не привести до зниження курсу долара, тому що різке зростання пропозиції товару неминуче призводить до падіння цін на нього. Особливо якщо врахувати, що долар в цілому сильно перекуплений, в тому числі проти AUD.

США вже на цьому тижні може стати світовим лідером з коронавірусу

Ще одним аргументом на користь покупок пари AUDUSD є поточна епідеміологічна ситуація в США. Країна вже посідає третє місце в світі за кількістю хворих: всього за тиждень вона виросла з пари тисяч до майже 50 000 (!). І з кожним днем ситуація погіршується. При цьому в Австралії загальне число випадків менше 2000. Відзначимо, що Австралія є ізольованою від основної частини світу, що дає країні унікальні можливості по боротьбі з епідемією. Тож в цьому плані австралійський долар явно переважає свого американського колегу.

Економічна криза в США з рекордними наслідками

Найбільша економіка світу змушена піти в карантин. Уже більше чверті економіки США паралізовані. Підсумком цього може стати найбільше падіння ВВП країни за всю історію. Goldman Sachs, наприклад, очікує падіння на 24% в другому кварталі, а Morgan Stanley – на 30%. Але далі всіх пішов Президент ФРБ Сент-Луїса Джеймс Буллард, який очікує падіння ВВП на 50% (!) При одночасному зростанні безробіття до 30%.

Загроза інтервенцій проти долара США

Зміцнення долара на 8% за останні 2 тижні, може скоротити ВВП США на 0,5 процентних пункту вважають аналітики інвестиційного банку Goldman Sachs. Тобто зростання долара шкодить економіці США, якій і без того належить пережити найсильніший шок в історії. Щоб його зменшити ФРС цілком може піти на валютні інтервенції з метою ослаблення курсу долара.

Торговий план для пари AUDUSD

Отже, долару США просто фізично буде важно підвищуватись на тлі таких факторів. Тож покупки пари AUDUSD виглядають доволі безпечними, але при цьому є дуже перспективною угодою з відмінним потенціалом заробітку. План пропонується наступний: покупки від поточних цін з додаванням біля 0,5750. Стопи нижче 0,56. Мінімальні профіти 0,6680, оптимальні – 0,70.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …