Home / Аналітика світових ринків / Про підсумки минулого тижня як приводи для продажів пари GBPUSD

Про підсумки минулого тижня як приводи для продажів пари GBPUSD

На минулому тижні Банк Англії оголосив своє рішення по параметрах монетарної політики в Великобританії, а в США були опубліковані дані по ринку праці. На нашу думку ці події дають непогану синергію для продажів пари GBPUSD. Детальніше про це читайте в нашому огляді.

Про підсумки засідання Банку Англії та технічну картину в парі GBPUSD

На тижні, що минув, Банк Англії оголосив своє рішення по параметрах монетарної політики. Очікування були: ставку залишать без змін, як і обсяги програми кількісного пом’якшення. За підсумками засідання параметри монетарної політики залишили без змін. Тобто жодної несподіванки чи позитивного сюрпризу. Але при цьому Центробанк знизив власні прогнози по темпах зростання ВВП в 2021 році. Вони були досить сильно урізані: з 7,25% до 5%. Єдиним приводом для оптимізму стала заява про неготовність Центробанку переходу до негативних ставок просто зараз.

Але в підсумку фунт в парі з доларом укріпився до надпотужного рівня супротиву (див рис вище), що само по собі є чудовим приводом для продажів, принаймні за умови відсутності фундаментальних протипоказань.

Про НФП та долар

Наприкінці минулого тижня були опубліковані по ринку праці США. Найбільшу увагу традиційно привертав показник НФП. Вийшов він в рамках прогнозів. Ринки, очевидно, сподівалися на краще, але провальними дані на позитивній території не назвеш, особливо якщо згадати, що грудневі цифри були в досить глибокому мінусі. Проте, долар свою порцію розпродажів отримав. Втім, поки Індекс Долара вище 91 і патерн «обернена голова-плечі» в грі (див рис нижче), такі ось його зниження – це відмінний привід для покупок.

Торговий план по роботі з GBPUSD

Проведений аналіз показав, що як технічно, так і фундаментально маємо достатньо підстав для продажів пари GBPUSD. Продавати можна від 1,3730. Стопи при цьому розміщуємо вище 1,3790, а профіти – біля 1,3560.

 

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …