Home / Аналітика світових ринків / Продавати долар на цьому тижні може бути прибутково

Продавати долар на цьому тижні може бути прибутково

EURUSD ФорексПриват Квітень

Сьогогді ми говоримо про те, чому продавати долар на цьому тижні буде вигідно.

Рекордні провали на ринку праці США

Минулий тиждень запам’ятався рекордним провалом на ринку праці США. Розпочалось все в четвер, коли дані по jobless claims (кількість звернень на отримання допомоги з безробіття в США) вийшли ще в два рази гірші за катастрофічні цифри позаминулого тижня: 6,6 млн проти 3,3 млн. Таким чином, лише за пару тижнів економіка США отримала +10 млн безробітних. Це нечувано і безпрецедентно.

Але на цьому сумний тиждень для економіки США себе не вичерпав. Дані по кількості нових робочих місць, створених поза сільським господарством в США за березень (так звані NFP) вийшли на мінімальних з часів глобальної фінансової кризи відмітках. Економіка США втратила 701 тисячу (!) робочих місць (див рис нижче).

ФорексПриват Ринок праці

Нагадаємо, ринки очікували зниження лише на 100К, а наші прогнози по НФП були – в діапазоні (-300К) – (-500К). Тож не можемо не відзначити, що ми виявились значно ближчими до істини, аніж кращі світові експерти. Але розмова не про це. А про те, як на цьому заробити.

Реакція фінансових ринків на НФП

П’ятниця виявилась цікавою та рекордною не лише з точки зору цифр по НФП, але і реакції фінансових ринків на них. Якщо фондовий ринок США більш менш слухняно, хоч і без ентузіазму але логічно і закономірно пішов донизу, то долар на валютному ринку завмер на місці. Замість епічного падіння він впав у досить дивний коматоз. Такого за великим рахунком ще не було ніколи. Тож маємо ще один рекорд.

Але відсутність реакції валютного ринку на дані не означає, що даних не було. Це ми до чого? До того, що реакція ще буде і долар ще отримає на горіхи.

Торговий план для пари EURUSD: продавати долар

Отже, ми очікуємо на зниження долара на цьому тижні. Особливо перекупленим він виглядає проти євро. І хоча в єдиної європейської валюти купа проблем, ми вважаємо, що в даному випадку слабкість долара пересилить слабкість євро. Тож пропонуємо покупки від поточних з додаванням біля 1,0670. При цьому стопи розміщуємо нижче 1,0620, а профіти біля 1,10. Позиція ця не одноденна, а розрахована на перебування в ній декілька днів. 

Продавати долар також можна проти японської ієни просто від поточних цін з мінімальними цілями біля 107,20. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook та отримуйте свіжі новини по гривніCheck Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …