Home / Аналітика світових ринків / Що робити з EURUSD на цьому тижні

Що робити з EURUSD на цьому тижні

На старті тижня ситуація в парі EURUSD виглядає максимально невизначеною. Технічна картина суперечлива, фундаментальний фон важко назвати позитивним для євро, але і долару радіти нема з чого. Втім, невизначеність – це ще не привід відмовитись від торгівлі та заробітку. Радше, навпаки, відсутність переваги ведмедів над биками або биків від ведмедями можна використати на свою користь. Як? Про це читайте в сьогоднішньому огляді.

Про проблеми євро

На  минулому тижні Німеччина (найбільша економіка Єврозони) вирішала продовжити локдаун до 7 березня. В результаті Європейська комісія скоротила свій прогноз зростання Єврозони цього року до 3,8% з 4,2%. А МВФ не очікує, що економіка Єврозони повернеться до рівня 2019 року до кінця 2022 року. Тож очікування подвійної рецесії в Єврозоні небезпідставні. І цей аж ніяк не привід для оптимізму.

Про слабкість долара

На минулому тижні ми вже писали про те, що Індекс Долара буквально зруйнував потужний висхідний сигнал. Це призвело до втрати інерційного моменту, а потім і до зміну балансу сил на валютному ринку. Тепер ініціатива знову на боці доларових ведмедів. І справа навіть не в проблемах економіки США, а радше в зміні загальних настроїв: інвестори знову орієнтуються на ризикові активи, що останнім часом майже завжди супроводжувалось продажами долару США.

Торговий план по роботі з EURUSD

Отже, фундаментально маємо невизначеність. В таких випадках радше звернутись за порадою до технічного аналізу. Ключовим рівнем на поточний момент часу для  пари EURUSD є 1,2160. Тож поки пара нижче цієї відмітки, продажам мало що загрожує. Потенційними лініями захисту покупців є 1,2060 та 1,1980. Саме від цих рівнів ми і пропонуємо торгувати на цьому тижні. Тобто продаємо EURUSD від 1,2150-60 з профітами біля 1,2060 та стопами вище 1,2190. Якщо ж пара знизиться до 1,2060, звідти її можна купувати з додаванням біля 1,1980 та стопами нижче 1,1940. Профіти розміщуємо біля 1,2140. План актуальний доки діапазон 1,1960-1,2160 залишається в грі.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …