Home / Аналітика світових ринків / Симпозіум в Джексон Хоул: загроза для євро та долара

Симпозіум в Джексон Хоул: загроза для євро та долара

Симпозіум в Джексон Хоул – головна подія цього тижня для валютного ринку
Симпозіум в Джексон Хоул – головна подія цього тижня для валютного ринку

Симпозіум в Джексон Хоул – головна подія цього тижня для валютного ринку

Симпозіум в Джексон Хоул – це одна з головних подій року для світових фінансових ринків. Це щорічна зустріч представників провідних Центробанків світу, міністрів фінансів, провідних економістів та керівників найбільших світових компаній.

Саме на цьому заході часто стає зрозумілою позиція тих чи інших Центробанків щодо майбутнього їх монетарної політики. Оскільки цього року дуже багато невизначеності щодо векторів монетарних політик провідних Центробанків світу, ця зустріч в 2019 році є виключено важливою. Вона може дати відповіді на питання: чи планує ЄЦБ проводити новий раунд QE? Чи знизить ставку ФРС у вересні і які будуть наступні кроки Центробанку США? Що буде зі світовою економікою в цілому та економіками окремих країн?. 

Таким чином, основна увага інвесторів та трейдерів на цьому тижні прикута до Джексон Хоул.
 

Джексон Хоул як загроза євро

На валютному ринку вже досить давно говорять про старт нового циклу пом’якшення монетарної політики з боку ЄЦБ. Але навіть до сьогодні якоїсь конкретики представниками Центробанку озвучено не було. Симпозіум в Джексон Хоулі якнайкраще підходить для цього.

Особливо, якщо врахувати останні інфляційні дані з Єврозони. Споживча інфляція там знизилась (!) на 0,5%. Це означає, що у ЄЦБ наразі немає жодних підстав для відкладання заходів з пом’якшення монетарної політики. Нагадаємо, економічне зростання в Європі гальмує все сильніше і загрожує перейти в стадію рецесії, тож ЄЦБ має діяти.

Таким чином, в Джексон Хоул цілком імовірні заяви представників ЄЦБ щодо дій вже у вересні. Це буде ударом по євро, який і без цього почуває себе не найкраще. Тож наша рекомендація на цьому тижні продавати євро. 

Джексон Хоул, Пауелл та долар

На п’ятницю заплановано виступ нинішнього голови ФРС Джерома Пауелла. Як очікується він може дати чіткий сигнал ринкам щодо дій ФРС у вересні. Нагадаємо, поточні очікування ринків – зниження ставки на 0,25% імовірність цього, за оцінками трейдерів, складає 100%). Тим не менш, для формування остаточного висновку трейдери та інвестори чекають на конкретику с з боку ФРС. П’ятниця якнайкраще підходить для цього.

Оскільки заява щодо зниження ставки в вересні стане сильним ведмежим сигналом для долара, ми рекомендуємо шукати точки для його продажів просто зараз.

План по роботі з євро та доларом

Ми рекомендуємо продавати євро та долар. Мотивація – потенційні «голубині» коментарі з боку представників ЄЦБ та ФРС, для яких вистачає підстав..

Що стосується конкретики, то робити це ми пропонуємо в першу чергу проти британського фунта та японської ієни.

Відповідно пропонуємо наступні позиції.

Продаж USDJPY від 106,60. Стопи вище 107,10. Профіти біля 105,70.

Продаж EURJPY від 118,20. Стопи вище 119,00. Профіти біля 117,00.

Продаж EURGBP від 0.9170. Стопи вище 0.9230. Профіти біля 0.9000.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …