Home / Аналітика світових ринків / USDCAD: Банк Канади, нафта та долар США

USDCAD: Банк Канади, нафта та долар США

Долар США на цьому тижні перебуває під тиском, що пов’язане зі зростанням оптимізму через президенство Байдена, а радше з $1,9 трлн стимулів, що він анонсував. Одночасно з цим укріплювалась в ціні нафта. Все це в підсумку спровокувало зниження пари USDCAD до локальних мінімумів біля 1,2600. Виникає питання, що робити з парою: купувати чи продавати. Саме про це ми і поговоримо в сьогоднішньому огляді.

зниження пари USDCAD до локальних мінімумів

Про укріплення канадського долара

Можна назвати цілий ряд причин для зниження пари на цьому тижні. Основним драйвером став прихід демократів до влади США, а також анонс Байденом плану стимулів в обсязі $1,9 трлн. Результатом цього стало зростання попиту на ризикові активи, включаючи нафту (див рис нижче).

зростання попиту на ризикові активи

Нагадаємо, що канадський долар – це товарна валюта. Тож зростання товарних ринків в цілому та нафти зокрема стимулювали зростання попиту на нього.

Про долар США

Одночасно з укріпленням канадського долара під тиском опинився долар США. За великим рахунком базова причина аналогічна – зростання рівня жадібності та зниження попиту на активи-сховища, включаючи долар США. Відповідно паттерн «обернена голова-плечі» (див рис нижче) поки що не отримав свого фінального розвитку, але він і не зруйнований ще.

обернена голова-плечі

Таким чином, пара USDCAD мала достатньо причин для зниження, але головне питання чи вистачить їх для його продовження.

Банк Канади і торгова ідея

Банк Канади в середу оголосив своє рішення по параметрах монетарної політики в країні. Ставку залишили без змін, але через пандемію та локдауни Центробанк переглянув власний прогноз по темпам розвитку економіки Канади в першому кварталі 2021 року. Зараз він очікує зниження показника на 2,9%.

З урахування того, що нафта виросла дуже високо і є достатньо підстав для сумнівів в можливості її подальшого розвитку, та і долар США не виглядає зовсім безнадійно, на нашу думку, поточні ціни – це непогана можливість для покупок пари USDCAD.

Параметри угоди наступні: зона входу 1,2600-1,2620, тейк-профіт – 1,2800, стоп-лосс нижче 1,2550.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …