Home / Аналітика світових ринків / USDCAD: говоримо про причини зростання та орієнтовні цілі

USDCAD: говоримо про причини зростання та орієнтовні цілі

Дані по НФП в п’ятницю вийшли відповідно до наших очікувань (у від’ємній території), а долар, як ми і прогнозували, за підсумками дня продемонстрував зростання. В п’ятницю також була опублікована статистика по ринку праці Канади. Дані виявились навіть ще більш слабкими, але на відміну від долару США статусу «актив-сховище» у канадського долара немає. Тож, на нашу думку, покупки пари USDCAD на цьому тижні можуть виявитись непоганою торговою ідеєю.

Статистика по ринку праці США і Канади

Ринок праці США в грудні продемонстрував значне погіршення ситуації: кількість нових робочих місць, створених поза сільським господарством, замість очікуваного експертами зростання на 70К-100К по факту зменшилась на 140К. Ці дані нагадали ринкам про пандемію та її ціну для економіки. І хоча рівень страху не продемонстрував зростання (див рис нижче), втім Індекс Долара додав близько 0,3%.

При цьому дані по ринку труда Канади у відносному вимірі вийшли навіть гірші за американські (-62,6К) і теж продемонстрували зниження. Для канадського долара – це відверто негативний сигнал.

Технічна картина і торгова ідея

Пара USDCAD на минулому тижні зробили як мінімум чотири спроби закріпитись нижче 1,2660. Всі вони виявились невдалими. Тобто локальна корекція є цілком імовірною. Її найближча і мінімальна ціль – 1,2820. Зважаючи на те, що це більше 100 пунктів від точки входу, нам здається покупка пари USDCAD є перспективною торговою ідеєю.

Параметри угоди наступні: зона входу 1,2680-1,2710, тейк-профіт – 1,2820, стоп-лосс нижче 1,2620.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …