Home / Аналітика світових ринків / ВВП Великобританії: пропонуємо продавати GBPUSD вже сьогодні

ВВП Великобританії: пропонуємо продавати GBPUSD вже сьогодні

Навколо британського фунта наразі сформувався доволі негативний фундаментальний фон, починаючи від апокаліптичних прогнозів Банку Англії, закінчуючи активізацією розмов про «жорсткий» Брекзит. Але це далеко не повний перелік всіх проблем фунта, до яких вже в середу можуть додатись дані по ВВП та промисловому виробництву в Великобританії. Про все це та інші причини для продажів фунта в сьогоднішньому огляді.

продавати GBPUSD вже сьогодні

Про прогнози Банку Англії та Брекзит

На минулому тижні Банк Англії підводив підсумки свого чергового засідання. Параметри монетарної політики вирішили залишити без змін. Але Центробанк при цьому поділився своїм баченням щодо економіки Великобританії в 2020 році. Банк заявив, що очікує зниження валового внутрішнього продукту на 14% протягом 2020 року в цілому, а також падіння показника на 25% у другому кварталі. В результаті Банк Англії прогнозує найгірший спад у Великобританії з 1706 року (див рис нижче).

Банк Англії прогнозує найгірший спад у Великобританії з 1706 року

При цьому останнім часом різко активізувались розмови щодо «жорсткого» Брекзиту. Зокрема Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що зростає ризик жорсткого Brexit в умовах коронавірусної кризи, оскільки переговори між Британією та Європейським Союзом щодо майбутніх торгових відносин майже не давали прогресу.

  • Читайте прогнози по гривні

Оскільки Великобританія не погоджується подовжувати дедлайн, потенційно це може стати реальною проблемою в тому числі і для фунта. 

Невтішна макроекономічна статистика та негативні очікування

І без того негативний фундаментальний фон навколо фунта може значно погіршитись вже сьогодні, оскільки в середу будуть опубліковані дані по ВВП Великобританії та промисловому виробництву за березень. 

Оскільки Великобританія є однією з найбільш постраждалих країн від пандемії в світі, наслідки для її економіки тем будуть над значними. Тож ми очікуємо вкрай слабких даних, що стане останньою краплею в чаші терпіння ринку і пара GBPUSD відкриє собі дорогу до ре-тесту мінімумів біля 1,15.

Невтішна статистика

Торговий план по роботі з GBPUSD

Виходячи з усього сказаного вище, ми пропонуємо продавати пару GBPUSD вже сьогодні. Якщо пара зможе закріпитись нижче 1,2250, перед нею відкривається значний потенціал для подальшого зниження аж до 1,15. Тож угода виглядає виключно перспективною.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook та отримуйте свіжі новини по гривні

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …