Home / Аналітика світових ринків / Як заробляти на безстрашних ринках? Маємо план!

Як заробляти на безстрашних ринках? Маємо план!

На поточному тижні рівень страху (Індекс VIX) на фінансових ринках сягнув мінімальних за останній рік відміток (див рис нижче). По суті мова йдеться про вихід на допандемічний рівень страху. Тобто ринки такими безстрашними в новій реальності себе ще не почували. Як на цьому заробити? Поговоримо в сьогоднішньому огляді.

Про безстрашні ринки

Індекс VIX на цьому тижні поновив мінімальні з лютого 2020 року відмітки. Доходність 10-річних казначейських облігацій США продемонструвала максимальні відмітки з початку 2020 року. Тобто маємо справу з певними загальними процесами на фінансових ринках.

Логічним наслідком цього стала характерна динаміка цін на фінансових ринках: зниження котирувань золота, японської ієни та інших активів-сховищ.

Про японську ієну

Японська ієна є класичним представником активів-сховищ на валютному ринку. Відповідно її зниження на фоні таких процесів було б більше ніж логічним. В принципі так воно і вийшло: в парі з доларом ієна знизилась на 150 пунктів (див рис нижче).

Торговий план по роботі з USDJPY

Таким чином, формально маємо всі підстави для рекомендацій покупки пари USDJPY. Але є цілий ряд «але». Індекс VIX припинив зниження і навіть дещо підвищився. Доходність за казначейськими облігаціями США в останні дні почала корегуватись. А пара USDJPY не змогла закріпитись вище важливої лінії супротиву 106,00. Що це означає? Доки пара нижче 106,20 її можна сміливо продавати біля 106 зі стопами вище 106,50 та профітами біля 104,50. В той же час, якщо пара зможе знизитись нижче 105, там її варто купувати зі стопами нижче 104,40 і профітами біля 106.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …