Home / Аналітика світових ринків / Як заробляти онлайн, коли ФРС у відчаї а пандемія в розпалі?

Як заробляти онлайн, коли ФРС у відчаї а пандемія в розпалі?

Онлайн заробіток, в умовах коли вирує пандемія, стає незамінним способом отримання доходу. Сьогодні ми розповідаємо про те, як сидячи вдома чи прогулюючись в парку в період карантину отримувати стабільний дохід.

пандемія в розпалі

Аналіз останніх подій. В світі пандемія COVID-19

Паніка на фінансових ринках не вщухає. Не допомагають навіть відчайдушні дії Центробанків та урядів. Наприклад, в неділю ФРС вдалися до безпрецедентних дій: знизили ставку до 0% (діапазон 0%-0,25%), при цьому розширивши програму викупу облігацій на $700 млрд та пообіцявши ін’єкцію ще $1,5 трлн через операції на ринку РЕПО. Здавалося б після цього фондовий ринок США мав різко вирости. Але замість цього падіння було настільки сильним, що тимчасово призупиняли роботу провідні американські біржі.

Причина паніки та сама – пандемія. Графік динаміки кількості захворюваних в світі (без урахування Китаю) яскраве тому підтвердження (див рис нижче)

Графік динаміки кількості захворюваних в світі

Європа в епіцентрі пандемії

На минулому тижні епіцентр пандемії остаточно змістився в Європу. Щоденна кількість нових випадків вимірюються не сотнями, а тисячами. Біля 30 000 випадків в Італії, під 10 000 в Іспанії, до них наближаються Німеччина та Франція. В результаті майже всі країни Єврозони наразі в карантині різного ступеню суворості.

З економічної точки зору це страшні речі. Щоб показати, наскільки все погано, продемонструємо статистику по Китаю за лютий місяць. Промислове виробництво знизилось на 13,5%, а роздрібні продажі – на 20,5% (!). Щось схоже очікує на економіку Єврозони за підсумками березня.

Як заробити за таких умов?

Ми продовжуємо вважати перспективи євро вкрай негативними. Але цього тижня ми пропонуємо продавати його не проти долара США. Після того, як ФРС екстрено знизили ставку, покупки долара виглядають відносно небезпечними. Натомість, є пара, в якій євро за останній тиждень виріс на сотні пунктів. Мова йдеться про крос EURGBP.

На нашу думку, таке зростання є невиправданим, особливо з урахуванням пандемії. Великобританія з позиції географії виглядає значно більш безпечнішою країною, ніж решта європейських країн. Острів легше ізолювати та подолати потенційний спалах захворюваності. Та і поточні масштаби епідемії в Британії в рази менші за обсяги в Італії, Німеччині чи Франції (три найбільші економіки Єврозони). Тобто фунт на цьому тлі виглядає значно більш привабливим за євро. Тож продажі пари EURGBP виглядають як ніколи перспективними. При чому мова йдеться про середньострокову позицію.

Параметри угоди: продаж від поточних цін з додаванням біля 0,9300. Стопи вище 0,9450. Профіти в район 0,8650.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook та отримуйте свіжі новини по гривні

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …